Telefon
WhatsApp
İnstagram
Sosyal Medya Danışmanlığı
Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

  • Tarih:  2021 Haziran 30, 10:31

Kastamonu Bilişim Hizmetleri - Kastamonu Sosyal Medya Danışmanlığı

Kastamonu Bilişim Hizmetleri Sosyal Medya ekibi; Grafik tasarım, İçerik, Video (2d 3d), Reklam ve Fotoğraf Video çekimi uzmanlıklarına sahip fikir üreten ve bol bol beyin fırtınası yapan arkadaşlarımızdan oluşmaktadır.

Kastamonu Bilişim Markanıza Dokunur

Markanın analizi, rakip analizi, hashtag analizi, SEO ve sosyal mecra yansıma analizleri, etkileşim analizleri, ilgi alanı, demografik verilerden oluşturulan hedef kitle analizleri, influencer, fenomen, sektörel blog ve forumlar üzerinden tüm veriler alınarak stratejiler belirlenir ve aylık paylaşım planı oluşturulur.

Tarafınızdan onaylanan takvim üzerinden paylaşımlar yapılarak, aylık dönüşüm raporları sunulmaktadır. Sosyal medya danışmanlığı  yönetimi orta ve uzun vadede marka değerini arttıran ve dönüşüm sağlayan, Dijital Pazarlama’nın büyük bir parçasıdır.

Sosyal Medya, günümüz dünyasının vazgeçilmezlerinden biri. Hepimiz birçok farklı nedenle sosyal medya kullanıyoruz. Sosyal medya hesapları profesyonel kişiler tarafından yönetilen markalar ise adeta bir insan ruhuna bürünüyor, gündeme dahil oluyor, espriler yapıyor ve insanlarla iletişim kuruyor. Doğru sosyal medya yönetimi, doğru fenomen seçimi ve doğru kitlelerin hedeflenmesiyle markanızın amaçları doğrultusunda etkiler yaratıyoruz. 

Kastamonu'da Sosyal Medya Danışmanlığında ilk resmi firma olan iş yerimiz gerek Kastamonu Sosyal Medya Danışmanlığı alanında gerek ise Türkiye'nin dört bir yanında firmalara destek olmaktadır.