Telefon
WhatsApp
İnstagram
Kastamonu Güvenlik Kamera Sistemleri
Kastamonu Güvenlik Kamera Sistemleri

Kastamonu Güvenlik Kamera Sistemleri

  • Tarih:  2021 Kasım 12, 10:34

Kastamonu Bilişim Sistemleri - Kastamonu Güvenlik Kamera Sistemleri

Metropol yaşamının mecburi kıldığı hususların başında yaşam alanlarında güvenliğin tesis edilmesi gelmektedir. Bu amaçla teknolojik olanaklardan yararlanılarak geliştirilen Kamera Sistemleri sayesinde evler, işletmeler, sokaklar uzaktan kesintisiz olarak izlenebilir. Güvenlik Kamerası ile birey nerde olursa olsun kendi yaşam alanını denetleyebilir. Pratik ve daha uygun maliyetli bir güvenlik sistemi olan kameraların kullanım yerine göre İş Yeri Kamera Sistemleri, Dome KameraBullet KameraCctv Kamera ve Speed Dome Kamera gibi türevleri mevcuttur. Hem bireysel hem de büyük çaplı kurumsal tüketicilerin kullanması nedeniyle her bütçeye uygun Kamera Sistemi Fiyatları ile karşılaşmak mümkündür. Adli merciler nezdinde delil olarak kabul edilmesi, suçluların kimliğinin kolayca tespit edilebilmesi ve suç mahallindeki olay örgüsünün net bir biçimde görüntülenebilmesi sayesinde güvenlik kameraları yaşamın birçok alanında ağırlıklı olarak kullanılıyor.


“Ücretsiz keşif yaptırın, projenize özel güvenlik kamerası donanımı ile işyerinizi ve evinizi istediğiniz yerden izleyin.”
Kastamonu’da Güvenlik Kamera kurulumu ve teknik desteği noktasın da Kastamonu Bilişim Hizmetleri olarak sizlere çözüm sunuyoruz.”


Güvenlik Kamera Sistemlerini Oluşturan Çeşitler Nelerdir?

Kastamonu Kamera Sistemleri:  Analog kameraların daha gelişmiş görüntü kalitesine sahip olan versiyonu olarak AHD Güvenlik Kamerası adı verilen teknolojik cihazlar geliştirilmiştir. AHD Kamera ile video görüntü kalitesi HD seviyesine yükselmiştir. 2014 senesinde geliştirilen bu teknoloji sayesinde ve 720p ile 1080p arasında değişen çözünürlük elde etmek mümkündür. Böylelikle kamera lensi tarafından çekilen videolardaki insan yüzleri ve mekanlar daha net bir görünüme kavuşmuş olur. DVR Kayıt Cihazı kullanılarak AHD kameradan alınan videolar kayıt altında tutularak istenildiğinde defalarca geriye sarılarak izlenebilir. HD-CVI Kamera ve HD-TVI Kamera olarak iki ayrı tasarımla üretilen AHD kameralar yüksek çözünürlüklü görüntü vadettiği için kimlik tespitinde ağırlıklı olarak tercih edilmektedir.

Kastamonu IP Kamera Sistemleri:  IP Güvenlik Kamerası hafıza kartı gibi ilave unsurlara gerek olmadan video kaydı yapılmasını sağlamayı başaran teknolojik cihazlara verilen isimdir. İnternet ağından faydalanılarak bu kameralar uzaktan takip edilerek yönetilebilir. Bu nedenle de Wifi IP Kamera olarak adlandırıldığı bilinmektedir. Kablolu ya da kablosuz olarak kullanılabilen IP Kamera Sistemi pratik ve kullanıcı dostu bir yapıya sahiptir. Özellikle kablosuz olan çeşitleri kurulumda tüketicilere kolaylık sağlar ve kablo döşeme maliyetini en aza indirger. Bu kameralara eklenen NVR Kayıt Cihazı sayesinde video kayıtları istenildiği an geriye sarılarak izlenebilir. Hem müstakil ev, apartman gibi bireysel tüketicilere hem de fabrika, kampüs, hastane gibi büyük ölçekli kurumsal alanlara uygulanabilmesi sebebiyle her bütçeye hitap eden IP Kamera Fiyatları ile karşılaşmak mümkün

 

Kastamonu’da Kastamonu Bilişim Hizmetleri Olarak Hizmet Verdiğimiz İlçeler Nelerdir?

Güvenlik Kamera Sistemleri Kastamonu ilinin her noktasına Kastamonu Bilişim Hizmetleri’nin profesyonel kadrosu tarafından güvenle ulaştırılmaktadır. Kastamonu’nun tüm ilçelerine yaygın servis ağımız ve deneyimli teknik ekibimiz ile hizmet ulaştırmaktayız.