Telefon
WhatsApp
İnstagram
Kastamonu Bilgisayar Tamiri
Kastamonu Bilgisayar Tamiri

Kastamonu Bilgisayar Tamiri

  • Tarih:  2022 Temmuz 14, 16:36

 

Kastamonu Bilişim Hizmetleri - Kastamonu Bilgisayar Tamiri ve Onarımı

      Günlük iş ve özel yaşantımızda büyük önem arz eden bilgisayar, laptop ve notebooklar diğer elektronik cihazlarda olduğu gibi belirli sürelerden sonra teknik desteğe ihtiyaç duymaktadır. Piyasada çok marka ve model olmasına rağmen bunların teknik arızalarının giderilmesi yaşanılan problemlerin çözülmesi adına Kastamonu Bilişim Hizmetleri olarak size tek çatı altında bütün bilgisayarlarınızın sorunlarınızı çözmenin garantisini vermekteyiz.

Kastamonu'da 7 / 24 Bilgisayar Teknik Servis hizmetleri, konusunda uzman personellerimiz tarafından randevu yöntemiyle ve markalardan bağımsız olarak gerçekleştirilmektedir.Teknik ekibimizin bu güne kadar tamirini gerçekleştirdiği bilgisayar laptop gibi cihaz sayısı çok olmakla birlikte, teknik onarımını üstlendiğimiz cihazlara daha sonrası için uygulanan çözüme göre garanti sunmaktayız. Bilgisayar, Laptop ve Notebooklarınız için her model ve marka cihazlarınız için yazılımsal ve donanımsal sorunlarına kastamonu bililişim olarak kastamonuda bilgisayar  tamir servisi hizmeti vermekteyiz.

Bütün teknik servis işlemlerimiz garantili, faturalı yapılmaktadır. Müşterilerimizin servis sonrası mağduriyetinin önüne geçmek açısından her zaman müşterilerimizin yanındayız. 

Bilgisayarınız arzalandığında korkmanıza gerek yok, Kastamonu'da Bilgisayar Tamiri yapan yerleri aramanıza gerek yok, Kastamonu Bilişim sizilerin her zaman yanında bizler Bilgisayar Tamiri noktasında alanında uzman ekibimiz ile sorunları kısa sürede çözerek sizlere en uygun fiyatla hizmet sunmaya yıllardır devam ediyoruz.

Kastamonu'nun her noktasına, her marka bilgisayar, sunucu, network, notebook, monitör, yazıcı, kamera sistemleri için özel bilgisayar teknik servis hizmeti veren ekibimizin önceliği çağrıların hızlı ve doğru bir biçimde yanıtlanmasıdır. Telefon veya internet üzerinden ulaşan çağrılar en kısa zamanda değerlendirilerek servis programına dahil edilir ve randevu zamanı ile ilgili bilgi verilir.

Teknik Servis işlemi gerçekleştirilirken bilgi kaybı, veri güvenliği ve özel bilgilerin mahremiyeti gibi konulara hassasiyet ve özen gösterilir. Gerek ev gerekse ofis bilgisayarlarınızın güvenliği için yedekleme, güvenlik yazılımı ve bakım gibi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

İşletmeler için sunulan hizmetlerimizde dakikalar içinde internet üzerinden uzak masa üstü desteği, 2 saat içinde yerinde acil servis, bilişim ve teknoloji danışmanlığı gibi üstün hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçebilirsiniz.