Telefon
WhatsApp
İnstagram
Anakart Onarımı
Anakart Onarımı

Anakart Onarımı

  • Tarih:  2021 Haziran 30, 11:21

Kastamonu Bilişim Hizmetleri - Anakart Onarımı

 

Kastamonu Bilişim Hizmetleri ekibi olarak arızalı cihazlarınızı en hızlı ve güvenli şekilde çözmemiz amacıyla profesyonel olarak eğitim almış Teknik Servis elemanlarımızla birlikte siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Kastamonu Teknik Servis veya başka konular hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çalışma Sistemimiz ve Şartlarımız

Cihaz Kabul ve Servis Formu: Teknik Servis’e bırakılan her arızalı ürün kendi sistemimizde marka, model ve seri numarasıyla birlikte kayıt altına alınmaktadır. Cihazınız imzalı Teknik Servis kabul formu ile teslim alınmaktadır.

Arıza Tespit: Uzman Teknisyen arkadaşlarımızla birlikte arıza kabul işleminden sonra, cihazın hasar tespiti yapılır. Arızalı parça ve ürün tespiti yapıldıktan sonra siz değerli müşterilerimize sms, mail veya telefonla fiyat bilgilendirilmesi yapılmaktadır.

Onay: Onayı verilen arızalı ürününüz en fazla üç(3) iş gününde hazır durumuna gelmektedir.

Onay İptali: Arızalı ürüne yönelik fiyat onayını verilmeyen cihazlar için Teknisyen arkadaşlarımızın ayırmış olduğu zaman dilimi, arıza tespit için kullanılan malzemeler, test gereçleri gibi maliyetlerinin karşılığı olarak 50 TL, KDV dahil arıza tespit ücreti alınmaktadır.

Teknik Servis Yerimiz: Kastamonu Bilişim Hizmetleri olarak Kastamonu Şubemizde Teknik Servis hizmeti bulunmaktadır.